Бойові мистецтва Японії

Українська Федерація Айкікай Айкідо

SINCE 2011 

об’єднані айкідо

АЙКІДО – японське бойове мистецтво, створене у 1920-х роках Моріхеєм Уешибою, експертом, який досяг найвищого рівня майстерності у класичних бойових мистецтвах Японії. Офіційно визнаний японським урядом у 1940 році, Фонд Айкікай (Aikikai Foundation) став головною організацією, яка займається розвитком та популяризацією айкідо у всьому світі.

Кожен з нас починав свій шлях у вивченні бойових мистецтв самостійно. Однак, у літку 2011 року, керівники трьох українських громадських організацій вирішили об’єднати свої зусилля на шляху до досконалого вивчення Айкікай Айкідо.

01.11.2011 року була створена Громадська організація “Українська Федерація Айкікай Айкідо”, яка з кожним роком об’єднує все більше однодумців. А з 10 липня 2018 року наша організація була офіційно визнана Фондом Айкікай його офіційним представником в Україні.

Індивідуальне навчання

Поглиблене вивчення основ Айкікай Айкідо безпосередньо із Сенсеєм. Може проводитись індивідуально, або в парі. З дітьми чи дорослими.

Навчання у групах

Класичне навчання у загальних групах за методикою, яка передана нам найкращими майстрами Айкікай Айкідо.

Дитячі тренування

Групові заняття з дітьми віком від 4-х років. Всебічний розвиток дітей та підлітків, від ігрової форми до зосередження на власних досягненнях та саморозвитку.

“Айкідо – це можливості! По-перше, переоцінка своїх цінностей! По-друге, отримання досвіду спілкування з великою кількістю майстрів! По-третє, отримання нових знань! Цей перелік може бути дуже великим, і у кожного він свій, але всіх об’єднує – бойове мистецтво, що вчить не війні, а миру!

Окрема подяка UAAF та за домогу відкриття шляху до пізнання мистецтва!”

Anastasiya Shparlo

Я нахожусь в данной организации три года и думаю будет справедливо дать обратную связь.
А смысл этого отзыва прост. Я рекомендую УФАА всем кого интересует саморазвитие. За последние годы в Украине прошло множество семинаров под руководством достойных мастеров… Мне, как практикующему айкидо, а так же инструктору, это даёт возможность брать знания и постоянно совершенствоваться. Это лишь один из немногих аспектов. Про знакомство с доброй сотней интересных людей и не меньшим количеством приятных воспоминаний я вообще не говорю… Занимайтесь Айкидо. И делайте это с УФАА

Юрий Лютый

Наши дети занимаются айкидо 7 лет. Инструкторы школы вкладывают душу в своих подопечных, воспитывают их вместе с нами, родителями. Здесь умеют увлечь техникой, помочь тренироваться с азартом и интересом, что делает детей ловкими, выносливыми, ответственными и уверенными в себе.
Среди ребят царит атмосфера дружбы, поддержки и взаимовыручки. И это тоже результат огромной работы наших любимых инструкторов.

Инна Руденко

“Головне в житті людини, як на мене, це-її оточення. Саме воно має найбільший вплив. Коли я вступив до #УФАА, то зрозумів, що айкікомьюніті-це генератор розвитку для кожного! Вже більше двох років я знаходжусь серед однодумців, з якими щодня крок за кроком стаємо кращою версією себе. Я задоволений своїм вибором та своїми досягненнями. Радий представляти УФАА на семінарах та майстер-класах і бути частиною великої айкідо-сім‘ї… Айкікай Айкідо з усього світу, а насамперед з Японії на міжнародних семінарах! До зустрічі на татамі!”

Vadim Yatsunik

AIKIDO

японське бойове мистецтво

айкідо

Маєте запитання? Напишіть нам

Спробуй себе в АЙКІДО

Знайти зал та розпочати заняття легко

Перше заняття безкоштовно