UAAF: Together Since 2011 

Про нас

УФАА: національне об’єднання однодумців, які розвивають айкікай айкідо 

Наша історія

Кожен з нас починав свій шлях у вивченні бойових мистецтв самостійно.

В літку 2011 року, керівники трьох українських громадських організацій вирішили об’єднати свої зусилля на шляху до досконалого вивчення Айкікай Айкідо. Як наслідок, 01.11.2011 року була створена Громадська організація “Українська Федерація Айкікай Айкідо”, яка з кожним роком об’єднує все більше однодумців.

Основою нашої організації є люди зі значним досвідом вивчення різних бойових мистецтв. Раду інструкторів та Комітет з питань атестації складають інструктори, із викладацьким досвідом понад 15 років.

“Життя – це ріст. Якщо припинити рости, технічно і духовно, це наче померти.”

 

Моріхей Уєшиба

Засновник Айкідо

10 липня 2018 року Українська Федерація Айкікай Айкідо (Ukrainian Aikikai Aikido Federation) офіційно визнана Фондом Айкікай (Японія) організацією, яка відповідає усім правилам та регламенту Фонду Айкікай : Всесвітньої штабквартири Айкідо для навчання цьому мистецтву відповідно до принципів закладених засновником Моріхеєм Уєшибою.

Навчальні програми

Навчання для дітей віком 4-6 років

Навчання для дітей віком 7-10 років

Навчання підлітків, 11-15 років

Навчання для дорослих, 16+

Індивідуальні навчання

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Вітання усім з успішною атестацією 🤗 ... See MoreSee Less

Вітання усім з успішною атестацією 🤗Image attachment

Comment on Facebook

Félicitation à toutes et tous !

Знання, традиції та вміння 🤗 живуть лише тоді, коли вони передаються нашим учням!

Я радий привітати свого учня Oleksii Lazarev з присвоєнням рівня 1й Дан з Айкікай Айкідо та початком професійного навчання 🙏

Бажаю нестримності та наснаги у здобутті майстерності!

#UAAF #Aikikai #aikido #УФАА #Айкікай #айкідо
... See MoreSee Less

В цей день і кожного дня 🤗 вітаємо наших дівчат!Якщо на світі існують янголи, то вони обов’язково мають бути медиками. Військовими медиками. Адже жертовні душі наших рятівників, сповнені любові та добра, яких вистачить на цілий підрозділ. Проте їхні очі виказують втому і жахіття зафіксованого людського болю, яке залишиться гірким спогадом назавжди.

Знайомтесь, бойовий медик нашого батальйону Інна на псевдо «Korolek»:

– Ніколи не думала, що моя військова історія буде настільки довгою та насиченою. Спочатку я була стрільцем, потім діловодом, а зараз – бойовий медик. І все це в різних куточках України.

Чесно зізнаюсь, бачила себе десь тут у вирі військових подій, і тільки медиком, бо люблю цю справу. Коли батальйон вирушив на виконання бойового завдання у Бахмутському напрямку, стаху не було. Я просто знала, що впораюсь.

Страшно буває лише тоді, коли по рації передають про поранених, а твої на позиціях. Проте цей страх вимикається, як тільки одягаю рукавички, і ми з водієм летимо на евакуацію забирати хлопців. Ми діємо максимально спокійно, бодай що би не відбувалось на полі. Бо у нас є одне-єдине, але надваждиве завдання – врятувати.

Звичайно, #ФортецяБахмут це неабияке випробування і моральне, і фізичне, і духовне. Однак, ми з цим впораємось. Всі. Тому тримаємось.

Слава мужнім рятівникам – військовим медикам #ТрО #ЗСУ!

Фото WM Blood
... See MoreSee Less

В цей день і кожного дня 🤗 вітаємо наших дівчат!

Comment on Facebook

Brilliant

Дякую❤️

Завантажити більше

Стань кращим

Реальні люди
Реальні досягнення

Кожен з нас здатен досягнути більшого. Все, що необхідно для цього – це розпочати свій шлях до мети.
Айкідо, для нас – це щось значно більше ніж спорт. Це справжнє мистецтво поєднання духовного та фізичного, усього себе та усіх довкола для досягнення успіху!

“Айкідо – це можливості! По-перше, переоцінка своїх цінностей! По-друге, отримання досвіду спілкування з великою кількістю майстрів! По-третє, отримання нових знань! Цей перелік може бути дуже великим, і у кожного він свій, але всіх об’єднує – бойове мистецтво, що вчить не війні, а миру!”

Anastasiya Shparlo

Головне в житті людини, як на мене, це-її оточення. Саме воно має найбільший вплив. Коли я вступив до УФАА, то зрозумів, що айкікомьюніті-це генератор розвитку для кожного! Вже більше двох років я знаходжусь серед однодумців, з якими щодня крок за кроком стаємо кращою версією себе. Я задоволений своїм вибором та своїми досягненнями…

Vadim Yatsunik

Наши дети занимаются айкидо 7 лет. Инструкторы школы вкладывают душу в своих подопечных, воспитывают их вместе с нами, родителями. Здесь умеют увлечь техникой, помочь тренироваться с азартом и интересом, что делает детей ловкими, выносливыми, ответственными и уверенными в себе

Inna Rudenko