UAAF: Get IN Touch

НА зв’язку

СПРОБУЙ СЕБЕ В АЙКІДО

Ми в соціальних мережах

Основою нашої організації є активні люди зі значним досвідом навчання та викладання Айкідо.  Ми прийняли Міжнародний регламент Фонду Айкікай : Всесвітньої штаб-квартири Айкідо, як путівник для нашої діяльності. Тому, з року в рік, кількість наших Додзьо зростає.

Українська Федерація Айкікай Айкідо веде активну громадську діяльність, про що Ви більше зможете дізнатися із соціальних мереж.

КОНТАКТИ

+38 067 455 9524

✎ office@aikikai.ua

✉ 79026 Львівська область, м.Львів, вул. Академіка Лазаренка, 48а/160

F.A.Q.

АЙКІДО – японське бойове мистецтво, створене у 1920-х роках Моріхеєм Уешибою, експертом, який досяг найвищого рівня майстерності у класичних бойових мистецтвах Японії. Засновник айкідо заснував  Фонд Айкікай (Aikikai Foundation), який став головною організацією, яка займається розвитком та популяризацією айкідо у всьому світі.

Українська Федерація Айкікай Айкідо є офіційним представником Фонду Айкікай в Україні. 

Нас часто запитують про користь айкідо і ми відповідаємо…

Я ніколи раніше не займався бойовими мистецтвам. Мені не буде складно?

Наявність досвіду у бойових мистецтвах для занять айкідо не обов’язкове. В айкідо клубах УФАА є різні за складністю методики навчання, які кваліфіковані вчителі, підберуть спеціально для Вас.

Розпочати заняття з айкідо можна у будь-якому віці та у бідь-який час, якщо у Вас немає очевидних медичних протипоказань.

Чи можу я розпочати в групі чи мені потрібні заняття для початківців?

За звичай, набір у групи продовжується цілий рік. Тому, можна прийти на перше безкоштовне заняття у будь який час.

Початківцям, на початку їхніх занять, приділяється більше уваги. Методика групових занять передбачає парну роботу більш кваліфікованих учнів з менш кваліфікованими.

А тому, Ви будете почувати себе досить комфортно в загальнодоступній групі.

Скільки людей, в середньому, займаються Айкідо у групах?

Цей фактор на пряму залежить від конкретного залу (Додзьо). В середньому групи формуються від 10 до 30 чоловік. Можуть бути розбиті за віковими ознаками: дитячі, підліткові, дорослі. Існують також індивідуальні заняття де учень апо пара учнів займаються із Сенсеєм самостійно.

Чи проводите Ви індивідуальні заняття з Айкідо?

Поглиблене вивчення основ Айкікай Айкідо безпосередньо із Сенсеєм може також проводитись індивідуально (один на один, або у парі), для дітей чи дорослих та в окремо визначений час за домовленістю. 

З цього питання Вам необхідно звертатись особисто до конкретного вчителя Федерації за місцем розташування залу (Додзьо). Усі контакти є на нашому сайті.

З якого віку можна записати дитину на заняття Айкідо?

Зазвичай діти розпочинають заняття Айкідо із шести років.

За рішенням вчителя Айкідо, за умови достатнього фізичного розвиту, після успішного проходження пробного заняття, можливе допущення до тренувань дітей віком молодших 6 років.

Яка форма потрібна для занять Айкідо?

Для початку можна використовувати будь-який спортивний одяг, бажано із бавовни або мінімальною кількістю синтетичних матеріалів (спортивні штани + футболка).

Будуть також потрібні тапочки, щоб вийти з роздягальні до залу, а самі заняття проходять босоніж. Для постійних занять знадобиться кімоно білого кольору. Бажано плетене, варіант для дзюдо або айкідо за наявності доступних для захватів місць на одягу.

З питань придбання кімоно, Вам слід звернутися до вчителя.

Хто проводить заняття і наскільки хороший рівень вчителів?

Навчання в клубах Української Федерації Айкікай Айкідо проводять вчителі сертифіковані Фондом Айкікай (Aikikai Foundation) м. Токіо, Японія.

Чим більший рівень групи тим, як правило, вищий рівень вчителя, який проводить заняття.

Усі вчителі УФАА регулярно підвищують свій кваліфікаційний рівень на спеціалізованих інструкторських а також на міжнародних семінарах, різноманітних зборах та майстер-класах.

Діяльність вчителів відкрита для громадськості. Будь-яку інформацію, у тому числі про їх кваліфікаційний рівень, можна дізнатися на нашому сайті та із соціальних мереж, посилання на які теж є на нашому сайті.